O nás

Costa Real je exkluzívna realitná agentúra pre klientelu z Českej republiky a Slovenska, ktorá sídli priamo v Španielsku v oblasti Costa del Sol.

Sme v Andalúzii už celú dekádu od roku 2002 a agentúrne pôsobíme už od roku 2007, od kedy si mnohí z našich klientov s našou asistenciou zakúpilo apartmán alebo vilu nielen v Španielsku, ale v celom stredomorí.

Využite našich skúseností a kúpte si nehnuteľnosť v Španielsku práve s nami. Vieme, že sme jedinou exkluzívnou agentúrou pre Vás, ktorá sídli priamo na mieste. Poznáme ako to v Španielsku chodí, vieme aj z vlastnej skúsenosti čo potrebujete.

"Costa Real" je obchodná značka spoločnosti Costa Enterprise Group SL, ktorá je zaregistrovaná v Španielsku pod registračným číslom B93246163.


Costa Golf

Golf v Španielsku

Naša sesterská agentúra Costa Golf je momentálne jednotkou na trhu golfových dovoleniek v Španielsku pre českých a slovenských golfistov so stovkami spokojných klientov každý rok.

Costa Travel

Dovolenky v Španielsku

Okrem realitnej činnosti sme mimoriadne aktívni v cestovnom ruchu prostredníctvom cestovnej agentúry Costa Travel. Prídte si oddýchnuť do čarovnej Andalúzie.

Kontaktný formulár

* = povinný údaj